O Nas

NEXUM Consulting Finansowo – Energetyczny

Jest firmą doradczą działającą na międzynarodowym jak i polskim rynku outsourcingu usług finansowych, oraz energetycznych. Początkowo, firma została założona i działała na rynku polskim, szeroko rozumianych usług finansowych i outsourcing bankowego, z czasem wzbogacając i rozszerzając swój zakres działania o consulting energetyczny, nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi utrzymują się na najwyższym światowym poziomie.

Szeroko rozumiany outsourcing pozwala na skoncentrowanie się firmy na osiąganiu założonego celu, bez konieczności tracenia czasu na tzw. działania przygotowawcze, wymagające często znacznego zaangażowania jej mocy przerobowych. Część zadań, które do tej pory były realizowane w ramach własnej struktury organizacji przedsiębiorstwa, warto zlecić firmom zewnętrznym, znającym miejscowe realia, co pozwoli na bardziej efektywne wykorzystanie własnych zasobów, ograniczenie kosztów, optymalizację działań, a tym samym sporą oszczędność czasu i pieniędzy.

Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Gdańsku, posiadamy również swoich przedstawicieli i konsultantów na terenie całej Polski. Dodatkowo współpracujemy z odpowiednimi podmiotami w Europie, zapewniając naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.

Nasze Atuty

01

Doświadczenie w prowadzeniu projektów

02

Doświadczenie we współpracy z największymi korporacjami międzynarodowymi

03

Indywidulane Podejście do każdego klienta

04

Czas i Pieniądzę klientów dażymy najwyższym Szacunkiem

Nasza Historia

Nasz Zespół

  • Joanna Kawa

    Dyrektor Firmy